O nás

Služby konsultační a účetní společnosti Gallantax využívají zejména zaneprázdnění a vytížení podnikatelé. Členové jednotlivých týmů, ať již ekonomických konsultantů či účetních, jsou zkušení specialisté z rozličných průmyslových oblastí.

Marta Nunvářová, majitelka společnosti, je nezávislou konsulantkou a ad interim finanční manažerkou, zaměřující se zejména na procesy, řízení změn a restrukturalizace.

Téměř 1/3 své profesní dráhy trvající již více než 20 let strávila Marta v různých zeměpisných oblastech jako jsou Spojené státy Americké, Dánsko, Mexiko, Chorvatsko, Slovensko, Polsko či Maďarsko. Po většinu své kariéry pracovala v nadnárodních společnostech ale i středně velkých podnicích.

Díky svým zkušenostem má znalosti z různých oborů podnikání jako i průmyslů. Mezi ně patří výroba, distribuce a logistika, velko- a maloobchod, výstavba a správa nemovitostí a oblast farmaceutického průmyslu.

Marta říká:
Spoustu let jsem pracovala v řídících funkcích nejen v Evropě, ale i ve Spojených státech Amerických. Se spolupracovníky čerpáme ze zkušeností z práce v mezinárodním prostředí, které nyní přenášíme do činností jako jsou konsolidace, výkaznictví, controllingu a hloubkových finančních kontrol. Pomůžeme firmám významně zlepšit kvalitu účetních a finančních procesů, organizovat po-akviziční integraci a vést restrukturalizace.